Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Regulamin obiektu

Witamy Państwa w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym domu. Nasz regulamin został napisany po to, aby każdy gość, który zamierza spędzić u nas wakacje czuł się dobrze i swobodnie, szanując jednak przyzwyczajenia innych.

1. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego.

2. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub e-mailem.

3. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu przedpłaty około 20% za pobyt na konto podane w kontaktach. Wpłaty należy dokonać do 5 dni od momentu rezerwacji lub wcześniej ustalonym terminie. Jednocześnie wpłata zadatku równa się z akceptacją warunków rezerwacji i pobytu, określonych w niniejszym regulaminie .

4. W razie rezygnacji zadatek jest bezzwrotny. Rezerwację można przesunąć na inny termin (w miarę możliwości dostępności miejsc noclegowych) w przypadku rezygnacji do 30 dni przed planowanym przyjazdem.

5. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowany wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

6. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, najpóźniej na drugi dzień. Przepraszamy, ale nie honorujemy kart płatniczych, obowiązuje gotówka.

7. Właściciele obiektu udzielają rabatu dla dzieci: 50% do 3 lat oraz 25% zniżki dla dzieci do lat 10.

8. Właściciele obiektu akceptują zwierzęta naszych gości na terenie za dodatkową opłatą, która wynosi 15,- zł/ dobę.

9. Zobowiązani przez Gminę, pobieramy z góry opłatę miejscową, czyli tzw. „klimatyczne”.

10. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach od 22:00 do 6:00 rano.

11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy, lub z winy odwiedzających go osób. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie. Wszelkie usterki techniczne prosimy niezwłocznie zgłaszać do gospodarza .

12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

13. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania ognia otwartego.

14. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu czy też innego pojazdu należącego do Gości.

– wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać właścicielowi

– właściciel ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych

– właściciel zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie przez natychmiastowe podjęcie czynności zapewniających usunięcie usterek technicznych i porządkowych

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.

Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunkowych oraz umieszczenia danych Gościa w bazie danych obiektu zgodnie z ustawą z dnia 29.10.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 889 z poźn. zm.) Gość ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia